TESLİMAT BİLGİLERİ

Kargolarınız stok durumuna göre en fazla 3 iş günü içinde kargoya verilir. Kargo takip bilgilerinizi hesabınızdan takip edebilirsiniz. Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir. 

Eğer bir ürünün tüm bedenlerini satın alıp size uyan bedeni seçtikten sonra diğerlerini iade ederseniz kargo ücretlerinin tamamı alıcı tarafından ödenir. Çünkü sizlere en uygun fiyatla ürün satarken tüm maliyetlerimizi hesaplıyoruz. Bu gibi bir durum firmamızı zarara uğratacağından dolayı kargo ücretini müşteri öder.

Her ne sebeple olursa olsun ürünü tekrar iade etmek isterseniz ürünün size geldiği gibi düzgün ve hasar görmeyecek şekilde ambalajlanıp kargolandığından emin olunuz. Zira bir çok defa ürünleri iade eden müşterilerimizin ürünleri kargo poşetinin içine öylesine atarak kargoladığını ve ürünlerin hasar gördüğünü tespit ettik. Bu gibi bir durumda ürün hasar görürse ücret iadesi yapılmaz.

Ürün tarafınıza geldiğinde lütfen kargo yetkilisinin gözü önünde size gelen kargoyu açınız. Eğer kargo hasar görmüşse veya eksik ürün varsa hemen kargo yetkilisinden hasar tespit tutanağı tutturunuz. Kargolar gerekli kargolama standartlarına uygun olarak paketlenir. Hasar tespit tutanağını kargo yetkilisi yazarken genelde sigortadan para almayalım diye ambalajın kargo standartlarına uygun olmadığını işaretler. Lütfen kargo yetkilisinin bunu işaretlemesine engel olunuz.